ÖVRIGT / Leksaker / Glasbilder 7819638
nr 781 9638
Glasbilder
till tittapparat, Tidigt 1900-tal
Kondition: slitage
måndag 1 oktober 2012
kl 17:10:26
Glasbilder
Kondition: slitage
nr 781 9638
Glasbilder
Kondition: slitage
måndag 1 oktober 2012 |